حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

51244051

(30خط)

فروش اقساطی

خرید لوازم خانگی منزل با اقساط 36 ماهه

ضمن عرض سلام خدمت شما همراهان عزیز فروشگاه اینترنتی آی پلیکان در مورد شرایط اقساطی فروشگاه پلیکان توضیحاتی را در اختیارتون قرار بدیم.

شرایط اقساطی ما به دو صورت امکان پذیر است:

1-معرفی به بانک

2-چک صیادی

1.1-معرفی به بانک شامل دو طرح است:
الف-کارت خرید کالای اعتباری
ب-طرح شمسه

طرح خرید کالای اعتباری شامل بانکهای:
ملت، ملی، توسعه تعاون، صادرات، مهر ایران، اقتصاد نوین، سپه، بانک دی و بانک گردشگری می باشد.

طرح شمسه شامل بانکهای:

رفاه کارگران

بانک های طرف قرارداد فروش اقساطی لوازم خانگی پلیکان

خریذ اقساطی محصولات لوازم خانگی طرح اعتباری بانک رفاه سقف 500 میلیون ریال

شرایط اقساطی هر کدام از بانک ها به شرح ذیل می باشد:

تسهیلات بانک رفاه کارگران بدون پیش پرداخت از 1 میلیون تومان تا مبلغ 50 میلیون تومان، با بازپرداخت 36 ماهه و کارمز 15 درصد. وام گیرنده باید حقوق بگیر از بانک رفاه باشد، احتیاج به ضامن ندارند مگر اینکه وام گیرنده بالای 70 سال سن داشته باشد.
تسهیلات بانک ملت بدون پیش پرداخت از مبلغ پنج میلیون تومان تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه و کارمزد ۱۴ درصد ، وام گیرنده باید دارای گواهی شغلی باشد.
تسهیلات بانک ملی بدون پیش پرداخت از مبلغ پنج میلیون تومان تا مبلغ پنجاه میلیون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه و کارمزد ۱۵ درصد می باشد و وام گیرنده باید حقوق بگیر از بانک ملی باشد.

تسهیلات بانک توسعه تعاون از ۱ میلیون تومان تا ۵۰ میلیون تومان بدون پیش پرداخت با اقساط ۱۲ ماهه ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه و با کارمزد ۱۵ درصد به این صورت که از یک میلیون تا ۷ میلیون تومان بازپرداخت ۱۲ ماهه و از ۷ میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان بازپرداخت ۲۴ ماهه و از ۱۵ میلیون تومان تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان بازپرداخت ۳۶ ماهه خواهد بود و وام گیرنده باید دارای گواهی شغلی باشد ضامنین می‌توانند کاسب دارای جواز کسب و یا کارمند دارای فیش حقوقی باشد.

تسهیلات بانک صادرات بدون پیش پرداخت از مبلغ پنج میلیون تومان تا مبلغ پنجاه میلیون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه و کارمزد ۱۵ درصد می باشد.
ضامنین می‌تواند کاسب دارای جواز کسب و یا کارمند دارای فیش حقوقی باشد تعداد ضامنین بستگی به مبلغ دریافتی تسهیلات متفاوت است به این صورت که از مبلغ ۵ میلیون تومان تا مبلغ ۲۰ میلیون تومان یک ضامن و از مبلغ ۲۰ میلیون تومان تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان دو ضامن مورد نیاز است.

تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران بدون پیش پرداخت از مبلغ یک میلیون تومان تا ۳۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۱۲ ماهه و کارمزد ۴ درصد ضامن این می‌توانند کاسب دارای جواز کسب یا کارمند دارای فیش حقوقی باشند.
تسهیلات بانک سپه بدون پیش پرداخت از مبلغ ۲۰ میلیون تومان تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه و کارمزد ۱۸ درصد؛ ضامنی نمی‌توانند کاسه دارای جواز کسب و یا کارمند دارایی فیش حقوقی باشد.

2.2-چک صیادی

چک صیادی ویژه فروشگاه می باشد که در ابتدا باید مشتری اعتبار سنجی و احراز حویت شود، (لازم بذکر است مشتری باید حساب جاری با دسته چک جدید صیادی داشته باشد) حساب مشتری باید بدون برگشتی و کارکرد مناسبی باشد، پس از احراز هویت و اعتبار سنجی کالای خود را انتخاب و به فروشگاع اعلام میکند، و یا از طریق سایت ثبت سفارش بزند، لازم بذکر است که با توجه به گستردگی حوزه لوازم خانگی اگر فروشگاه بعضی از کالای مدنظر مشتری را موجود و یا داخل سایت نداشته باشد، مشتری میتواند با فروشگاه با شماره تماس 05151244 تماس بگیرد و کالای که داخل سایت موجود نیست اطلاع رسانی کند تا فروشگاه کالا را فراهم و اگر داخل فروشگاه حضوری موجود بود و داخل سایت موجود نبود به مشتری اطلاع دهد،

مشتری موظف است در شرایط اقساطی با چک صیادی 1/2 الی 1/3 کالا را پرداخت و الباقی طی اقساط تعیین شده از سوی فروشگاه چک به تعداد گفته شده صادر و ارسال کند، (تا دریافت مبلغ نقدی و چک صیادی ارسال کالا میسر نمی باشد)

اقساط چکی، بستگی به کالای انتخاب شده مشتری دارد- اقساط از 3 الی 10 ماهه امکان پذیر است.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول