نمایندگی لباسشویی پاکشوما در ایران

برند پاکشوما به عنوان یک برند موفق، همیشه در رقابت با حریفان خود تلاش دارد استفاده از تکنولوژی های روز، طراحی منحصر به فرد و اهمیت به رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد.  به واسطه همین امر در نسل جدید ماشین های لباسشویی پاکشوما از آخرین تکنولوژی ها بهره گرفته شده است.  در رقابت تنگاتنگ بازار لوازم خانگی، با استفاده از تکنولوژی های برتر و بهره مندی از خلاقیت مهندسین این برند و همچنین استفاده از آخرین متد های تایید شده در این زمینه، محصولات ویژه ای تولید و ارائه می گردند.

در نسل جدید ماشین های لباسشویی پاکشوما، قابلیت های منحصر به فردی در نظر گرفته شده است که رضایت متقاضیان را به خود جلب می نماید.  از مهم ترین تکنولوژی ،     Speed Spray های جدید و هوشمند به کار گرفته شده در تولید این  نوع محصولات   استفاده می شود.

در این تکنولوژی آب با فشار بسیار بالا و حجمی لطیف بر روی لباس ها اسپری می شود و باعث  نفوذ بیشتری به داخل لباس ها می شود. با انجام این فرآیند تایم شستشو  کاهش می یابد و کیفیت شستشو نیز افزایش پیدا می کند.  در این تکنولوژی عملیات شستشو تنها برای ۶۰ دقیقه در نظر گرفته شده است.

از دیگر تکنولوژی های نسل جدید ماشین های لباسشویی پاکشوما می توان به متد شستشو با بخار اشاره کرد.  برند پاکشوما در ماشین های لباسشویی خود یک سری قطعاتی گنجانده است تا با تولید بخار به جنگ لکه ها، چربی و کثیفی های لباس ها می روند و با نفوذ به عمق آنها به راحتی آنها را از بین برده و ضدعفونی پارچه را انجام می ‌دهند.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌ های این تکنولوژی، ضدعفونی شدن بافت پارچه است که می‌تواند در جلوگیری از شیوع بیماری‌ ها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.  این تکنولوژی ماشین های لباسشویی پاکشوما همچنین اتو پذیری لباس ها را راحت تر کرده است و خریداران می توانند با استفاده از این ماشین های لباسشویی جدید، اثری از چروک شدن لباس های خود نبیند.

برای استفاده از آخرین تکنولوژی های برند پاکشوما، اقدام به خرید یک نمونه از ماشین لباسشویی های این برند نمایید تا از مزیت ها و ویژگی های منحصر به فرد این کالاها نهایت بهره را ببرید.  همانطور که می دانید ماشین های لباسشویی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی های امروزی هستند و  انتخاب بهترین ماشین لباسشویی جزو اولویت ‌های اصلی خانم های خانه دار است که حتماً باید همراه با داشتن اطلاعات به خصوص انجام پذیرد تا هزینه های پرداخت شده مستقیماً برای خرید یک کالای با ارزش باشد.

ارسال دیدگاه